Bize Ulaşın

// Adres

Trump Towers
Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12
Şişli İstanbul/Türkiye

// Telefon (Satış)

(+90) 212 348 78 36/37

// Telefon (İletişim)

(+90) 212 348 78 67Hoşgeldiniz!

Yasal Uyarı / Disclaimer

Yasal Uyarı / Disclaimer

http://www.trumpistanbul.com.tr web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel unsurlar ve bunların düzenlemeleri üzerindeki her türlü fikri ve sinai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Ortadoğu Otomotiv Ticaret A.Ş’ye aittir. Bilgiler, yazılı izin olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir. Trump Organizasyon ve İştirakleri ile şimdiki veya daha önceki yönetici ve çalışanları; bu websitesinin veya Ortadoğu Otomotiv Tic. A.Ş., Taşyapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin diğer websitelerinin sahibi değildir, operasyonundan ve kontrolünden sorumlu değildir. Bu sebeple de bu sitelerle bağlantılı herhangi bir bilginin koleksiyonu, depolanması, kullanımı ve paylaşımından da sorumlu tutulamaz.


Trump Towers Istanbul is not owned, developed or sold by The Trump Organization or any of their current or former principals or affiliates. Ortadoğu Otomotiv Ticaret A.S. and their partners, the owners and developers of the property, uses the “Trump” name and mark under license, which license may be terminated or revoked according to its terms.


The Trump Organization and its affiliates, and any of their respective current or former principals or employees, does not own, control or operate this website or any of Ortadogu Otomotiv Ticaret A.S., Tasyapi Insaat Taahhut Sanayi ve Ticaret A.S.’s other websites, and therefore are not responsible for the collection, storage, use and sharing of any information in connection therewith.